מחוץ לקופסה

אוכלים טוב חושבים טוב

כהורים כולנו נמצאים באותה הסירה, אנחנו מוצאים את עצמנו "שוברים את הראש" מה לתת לילדים לאכול במסגרות החינוכיות, ובסוף מוצאים עצמנו אורזים בקופסת האוכל את אותם המאכלים.
באתר מחוץ לקופסא- אוכלים טוב חושבים טוב" , תמצאו עשרות מתכונים, המלצות ורעיונות למאכלים שניתן לשים בקופסת האוכל לשילובים מאוזנים ומוצלחים שיספקו את האחריות שלנו כהורים ואת הטעם של הילדים.
חשוב לציין שהמתכונים שאינם דורשים רקע במטבח, מתאימים לכל כיס ומבוססים על המלצות התזונה הים תיכונית וקשת המזון החדשה של משרד הבריאות. תשומת לב מיוחדת ניתנת עבור אלרגיה מסכנת חיים

קופסאות אוכל 

מתכונים 

טיפים לקופסת אוכל מוצלחת 

קשת המזונות 

קשת המזון החדשה של משרד הבריאות מציגה בצורה ויזואלית את ההמלצות הלאומיות של צריכת המזון היומית ושבועית לכלל התושבים.
היא מחולקת לחמש קטגוריות בצבעים שונים – ירוק, צהוב, כתום, ורוד ואדום – שמציגות קבוצות מאכלים שונים על-פי תדירות הצריכה המומלצת של קבוצות המזון העיקריות: את המזונות שבקשת הירוקה מומלצת לצרוך באופן מגוון על בסיס יומיומי, בצהובה לפחות פעם ביום, בכתומה כמה פעמים בשבוע, ומאכלים המוצגים בצבע האדום – מומלץ להימנע מצריכתם.
אנחנו, בתכנית מדיניות מזון העירונית "בתיאבון" שואפים להנגיש בצורה הכי נעימה את בריאות ילדינו ומתבססים על ההמלצות של קשת המזון כקו מנחה להרכבת קופסאות אוכל הביתיות הכי טעימות ובריאות שיש

לוגו מנהל חינוך
לוגו בתאבון
אפשרי בריא
לוגו משרד הברייאות
דילוג לתוכן